SZALONE NOŻYCZKI

SZALONE NOŻYCZKI


OBSADA:
Lucyna Malec
Ewa Wencel
Jacek Łuczak
Grzegorz Wons
Maciej Kujawski
Andrzej Nejman/Paweł Małaszyński/Andrzej Andrzejewski

 

Czas trwania (z przerwą) – ok. 2 godz. 30 min
OPIS:
Amerykańska komedia współczesna, której akcja dzieje się w salonie fryzjerskim mistrza grzebienia i nożyczek – Tonia Wziętego (nazwisko wiele mówiące…).

 

czytaj dalej

Tonio wynajmuje zakład od mistrzyni fortepianu Izabeli Richter. Pewnego dnia Pani Richter zostaje zamordowana w swoim mieszkaniu, znajdującym się tuż nad salonem Tonia. Ten nieoczekiwany zwrot wydarzeń ujawnia wiele skrywanych tajemnic, których rozwiązaniem zajmie się profesjonalny śledczy, w asyście samych widzów. Autor sztuki bowiem, główną rolę powierzył właśnie publiczności. Od jej błyskotliwości zależy rozwój wydarzeń, a w konsekwencji również zakończenie przedstawienia.

 

To znakomity spektakl, przy którym publiczność Kwadratu bawi się doskonale od ponad 12 lat, zapełniając widownię po brzegi!

 

Przeczytaj recenzję. Autor Krzysztof Rozner

 

Autor: Paul Pörtner
Przekład: Elżbieta Woźniak
Reżyseria: Marcin Sławiński
Scenografia: Józef Napiórkowski
Premiera listopad 1999

 

ZOBACZ CAŁĄ GALERIĘ
 

POZOSTAŁE SPEKTAKLE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Teatr Kwadrat, z zachowaniem wymogów bezpieczeństwa danych określonych w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (dz. U. Nr 133 z 1997 r. z późniejszymi zmianami) oraz w innych przepisach.
47