25 listopada 2019

300. spektakl „Przyjazne dusze”

Zagraliśmy dla Państwa trzechsetny spektakl „Przyjazne dusze”. Jubileuszowy występ miał miejsce w The Shaw Theatre w Londynie, gdzie zespół Teatru Kwadrat miał przyjemność gościć 23 listopada.

W obsadzie spektaklu, w roli Marka Webstera, zadebiutował Paweł Wawrzecki, którego od tego momentu będą mogli Państwo oglądać w kolejnych  przedstawieniach „Przyjazne dusze” granych na deskach Teatru Kwadrat.

„Przyjazne dusze” Pam Valentine to opowiedziana z humorem i pełna ciepła historia dwójki młodych małżonków, rozpoczynających wspólne życie w urokliwym domu pod Londynem. To opowieść o marzeniach i przemijaniu, gdzie entuzjastyczna, młodzieńcza i wręcz naiwna miłość poddana zostaje konfrontacji z dojrzałym i doświadczonym, choć bynajmniej nie wyblakłym uczuciem. W spektaklu, który gości w repertuarze Teatru Kwadrat od 2008 roku grali m.in. Jan Kobuszewski oraz Wojciech Pokora. Dziękujemy za ten piękny jubileusz i zapraszamy Państwa do Teatru Kwadrat na kolejne spektakle.

„Przyjazne dusze” gramy w Warszawie już 29 listopada oraz 1 grudnia. Bilety na komedię są jeszcze dostępne na naszej stronie!