21 kwietnia 2023

BILETY NA CZERWIEC JUŻ W SPRZEDAŻY!

W stolicy coraz bliżej do lata, a w Teatrze Kwadrat niezmiennie najlepsze komedie na coraz cieplejsze wieczory.

Ruszyła sprzedaż biletów na czerwcowe spektakle. Repertuar jest już dostępny na stronie www.teatrkwadrat.pl, a w nim…

„Godzinka spokoju” toznakomita komedia Floriana Zellera. Aktorski popis Pawła Wawrzeckiego, który przez prawie cały spektakl nie opuszcza sceny, marząc o choćby jednej… godzince spokoju. Pragnie przesłuchać płytę ulubionego wykonawcy jazzowego, niestety jego żonie właśnie zebrało się na poważne rozmowy. W tym samym czasie ich dom postanawia odwiedzić plejada nieoczekiwanych gości: syn metalowiec, upierdliwy sąsiad z dołu i najlepsza przyjaciółka żony. 

W obsadzie: Ewa Wencel, Lucyna Malec, Paweł Wawrzecki, Grzegorz Wons, Andrzej Grabarczyk, Andrzej Andrzejewski, Michał Lewandowski/ Jan Butruk

„Koszerne raz!”, wspaniałe audiowizualne widowisko na podstawie tekstów Jamesa Shermana w kolorowej inscenizacji izraelskiego reżysera. Barwna opowieść o współczesnej żydowskiej rodzinie, wysycona kulturą i obyczajowością judaizmu, podana w malowniczej, komiksowej konwencji. Czy żydzi potrafią śmiać się z siebie? Okazuje się, że tak! I to w najlepszym stylu. „Koszerne raz!” to najzabawniejszy i najbardziej żydowski show jaki można zobaczyć w stolicy!

Występują: Agnieszka Sienkiewicz/Anna Cieślak, Krzysztof Szczepaniak, Ewa Wencel, Andrzej Grabarczyk, Marcin Piętowski/ Paweł Ciołkosz, Andrzej Andrzejewski/ Michał Lewandowski

Na Scenie im. Jana Kobuszewskiego ognista miłość w rytmie rumby, czyli „Przystojniaczek”.W tej pełnej namiętności komedii romantycznej dawni kochankowie spotykają się po latach, by podczas jednej nocy podążyć szlakiem marzeń, które nigdy się nie spełniły. Łączy ich historia z przeszłości, dzieli całe dorosłe życie. Czy razem odnajdą drogę do szczęścia?

Występują: Anna Karczmarczyk i Marcin Korcz

Przypominamy, że to już ostatni moment, by zrealizować vouchery z sezonu 2022/2023. Vouchery podlegają wymianie na spektakle grane do 30 czerwca 2023 r.!!!

Pełen repertuar na czerwiec dostępny na www.teatrkwadrat.pl

Do zobaczenia w Teatrze Kwadrat!