9 października 2023

BILETY NA GRUDZIEŃ JUŻ W SPRZEDAŻY!

Nowość prosto z West Endu w sylwestrowy wieczór po raz pierwszy na scenie Teatru Kwadrat!

W tę jedyną noc w roku zaplanowaliśmy dla Was szczególną niespodziankę – polską prapremierę komedii „Usuń ze znajomych”, okrzykniętej hitem West Endu. Warto spędzić sylwestrowy wieczór w Kwadracie i powitać Nowy Rok w szampańskim nastroju oraz znakomitym towarzystwie Waszych ulubionych aktorów!

USUŃ ZE ZNAJOMYCH

„Usuń ze znajomych” to hit brytyjskiej sceny. W polskiej wersji komedii na scenie zobaczymy Lucynę Malec, Ilonę Chojnowską, Andrzeja Grabarczyka, Pawła Wawrzeckiego, Jacka Łuczaka, Michała Lewandowskiego, Weronikę Malik, Jana Butruka oraz Lesława Żurka.

Podczas wakacyjnego rejsu Peter i Debbie, małżeństwo Brytyjczyków z wieloletnim stażem poznaje Elsę, nieco ekscentryczną i głośną Amerykankę z Kolorado. Mimo jej wyrazistych poglądów, które niekoniecznie są im bliskie, nie mogą oprzeć się jej urokowi. Na koniec wycieczki żegnają się wylewnie, obiecując sobie podtrzymanie kontaktu. Wszystko zmienia się, gdy kilka miesięcy później Elsa niespodziewanie składa im wizytę.

Autorem sztuki jest Steven Moffat, scenarzysta i producent telewizyjny z Wielkiej Brytanii. Rozgłos przyniosły mu takie seriale jak „Doktor Who” oraz „Sherlock” z Benedictem Cumberbatchem, za który otrzymał nagrodę Emmy.

Spektakl reżyseruje Marcin Sławiński, twórca mający na koncie wiele teatralnych przebojów, odpowiedzialny m.in. za sukces „Szalonych nożyczek”.

Spektakle o godzinie 17:00 oraz 20:30.

Ale to nie wszystko, co dla Was przygotowaliśmy. Pełen grudniowy repertuar jest już dostępny na stronie bilety.teatrkwadrat.pl. Bilety w sprzedaży!

A oto, co polecamy szczególnie Waszej uwadze:

Zapraszamy do Teatru Kwadrat na prawdziwą komediową ucztę!