20 grudnia 2022

BILETY NA LUTY JUŻ W SPRZEDAŻY!

Teatr Kwadrat zaprasza gorąco zimową porą na najlepsze komedie w mieście. Repertuar na luty jest już dostępny na naszej stronie. A w nim…

„Koszerne raz!”, czyli wspaniałe audiowizualne widowisko i komedia romantyczna w jednym w kolorowej inscenizacji izraelskiego reżysera. To barwna opowieść o współczesnej żydowskiej rodzinie, wysycona kulturą i obyczajowością judaizmu, podana w malowniczej, komiksowej konwencji. Czy żydzi potrafią śmiać się z siebie? Okazuje się, że tak! I to w najlepszym stylu. „Koszerne raz!” to najzabawniejszy i najbardziej żydowski show jaki można zobaczyć w stolicy!

Występują: Agnieszka Sienkiewicz/Anna Cieślak, Krzysztof Szczepaniak, Ewa Wencel, Andrzej Grabarczyk, Marcin Piętowski/ Paweł Ciołkosz, Andrzej Andrzejewski/ Michał Lewandowski

Multikulturowa komedia „Za jakie grzechy?” to hit ostatnich miesięcy, na który bilety rozchodzą się w mgnieniu oka. Spektakl w adaptacji i reżyserii Andrzeja Nejmana, został zrealizowany na kanwie francuskiego kinowego hitu o tym samym tytule. W wersji scenicznej jego akcja nie przypadkowo przeniesiona została do malowniczego Sandomierza. Osadzona w polskich realiach komedia – tak jak jej francuski oryginał –  drwi ze wszystkiego i wszystkich i serwuje znakomitą rozrywkę każdemu, bez względu na wyznanie, pochodzenie czy upodobania kulinarne.

Występują: Lucyna Malec, Grzegorz Wons, Mamadou „Goo” Ba, Gamou Fall, Grzegorz Daukszewicz, Hiroaki Murakami, Jan Butruk, Olga Kalicka/ Małgorzata Kozłowska, Ilona Chojnowska/Monika Bubniak, Aleksandra Radwan/ Monika Cieciora oraz Weronika Malik/ Anna Karczmarczyk

Na Walentynki polecamy „Godzinkę spokoju”, lekką komedię o wcale niebłahej refleksji w gwiazdorskiej obsadzie. Każdy z nas miał taki dzień, w którym marzył o bodaj godzince tylko dla siebie. Philip próbuje właśnie wygospodarować 60 minut na przesłuchanie płyty ulubionego wykonawcy jazzowego. Niestety jego żonie akurat w tej chwili zebrało się na poważne rozmowy, a w domu zjawia się plejada nieoczekiwanych gości.

Występują: Paweł Wawrzecki, Ewa Wencel, Lucyna Malec, Andrzej Grabarczyk, Grzegorz Wons, Andrzej Andrzejewski, Michał Lewandowski.

Na Scenie im. Jana Kobuszewskiego miłość w rytmie rumby, czyli komedia romantyczna  „Przystojniaczek” w której dawni kochankowie spotykają się po latach, by podczas jednej nocy podążyć szlakiem marzeń, które nigdy się nie spełniły. Łączy ich historia z przeszłości, dzieli całe dorosłe życie. Czy razem odnajdą drogę do szczęścia?

Występują: Anna Karczmarczyk, Marcin Korcz

Pełen repertuar dostępny na www.teatrkwadrat.pl

Zapraszamy do Teatru Kwadrat w lutym!