28 lipca 2023

BILETY NA PAŹDZIERNIK JUŻ W SPRZEDAŻY

Ruszyła sprzedaż biletów na październikowe spektakle w Teatrze Kwadrat. Pełen repertuar jest dostępny na stronie www.teatrkwadrat.pl, a w nim między innymi:

„Małżeństwo do poprawki” to lekka, a jednocześnie naszpikowana błyskotliwymi i pełnymi inteligentnego humoru dialogami komedia kryminalna, w której zgodnie z zasadą Hitchcocka bomba wybucha na początku, a potem napięcie tylko rośnie.

W obsadzie: Agnieszka Sienkiewicz, Ilona Chojnowska, Paweł Małaszyński, Andrzej Andrzejewski

„Godzinka spokoju”,znakomita komedia, aktorski popis Pawła Wawrzeckiego, który przez prawie cały spektakl nie opuszcza sceny, marząc o choćby jednej… godzince spokoju.

Pragnie przesłuchać płytę ulubionego wykonawcy jazzowego, niestety jego żonie właśnie zebrało się na poważne rozmowy. W tym samym czasie ich dom postanawia odwiedzić plejada nieoczekiwanych gości: syn metalowiec, upierdliwy sąsiad z dołu i najlepsza przyjaciółka żony. 

W obsadzie: Ewa Wencel, Lucyna Malec, Paweł Wawrzecki, Grzegorz Wons, Andrzej Grabarczyk, Andrzej Andrzejewski, Michał Lewandowski/ Jan Butruk

Jedyny, oryginalny, najlepszy!Spektakl „Ślub doskonały” gości na deskach Teatru Kwadrat nieprzerwanie od 2012 roku i choć obsada zmieniła się na przestrzeni lat, historia pana młodego, który budzi się w dniu swojego   ślubu w pokoju hotelowym z piękną nieznajomą u boku niezmiennie bawi publiczność. Zwiewna, brawurowo zagrana komedia pomyłek. To trzeba zobaczyć!

W obsadzie: Marcin Korcz, Patryk Pietrzak, Julia Kamińska, Aleksandra Adamska, Aleksandra Radwan, Lucyna Malec/ Aldona Jankowska, Andrzej Grabarczyk/Marcin Piętowski

To wszystko i wiele więcej znajdą Państwo w naszym październikowym repertuarze.

Bilety i rezerwacje na www.teatrkwadrat.pl

Do zobaczenia w Teatrze Kwadrat!