13 lipca 2023

BILETY NA WRZESIEŃ JUŻ W SPRZEDAŻY!

Ruszyła sprzedaż biletów na wrześniowe spektakle w Teatrze Kwadrat. W nowym sezonie na Kwadratowej scenie czekają na Państwa niezmiennie najlepsze komedie i farsy w gwiazdorskiej obsadzie. Pełen repertuar dostępny na www.teatrkwadrat.pl, a w nim między innymi:

„Za jakie grzechy?”, multikulturowa komedia na podstawie francuskiego kinowego hitu w polskiej adaptacji. Akcja sztuki nie bez powodu przeniesiona została do malowniczego Sandomierza, gdzie do zamążpójścia szykuje się ostatnia córka państwa Dunin-Borkowskich. W przedstawieniu widzowie odnajdą plejadę gwiazd, a także humor rodem znad Wisły.

Występują: Lucyna Malec, Grzegorz Wons, Mamadou „Goo” Ba, Gamou Fall, Grzegorz Daukszewicz, Hiroaki Murakami, Jan Butruk, Olga Kalicka/ Małgorzata Kozłowska, Ilona Chojnowska/Monika Bubniak, Aleksandra Radwan/ Monika Cieciora oraz Weronika Malik/ Anna Karczmarczyk

„Kłamstewka” to debiut reżyserski Pawła Wawrzeckiego. Ten znakomity spektakl gości na scenie Kwadratu tylko w wybranych miesiącach roku, warto zatem upolować bilety już teraz. Kto nie widział komediowego popisu duetu Ziętek – Wawrzecki w tym właśnie spektaklu, powinien czym prędzej wybrać się na „Kłamstewka”. Znakomita zabawa gwarantowana.

Występują: Ewa Ziętek, Agnieszka Sienkiewicz, Paweł Wawrzecki, Paweł Małaszyński

„Koszerne raz!”, wspaniałe audiowizualne widowisko na podstawie tekstów Jamesa Shermana w kolorowej inscenizacji izraelskiego reżysera. Barwna opowieść o współczesnej żydowskiej rodzinie, wysycona kulturą i obyczajowością judaizmu, podana w malowniczej, komiksowej konwencji. Czy żydzi potrafią śmiać się z siebie? Okazuje się, że tak! I to w najlepszym stylu. „Koszerne raz!” to najzabawniejszy i najbardziej żydowski show jaki można zobaczyć w stolicy!

Występują: Agnieszka Sienkiewicz/Anna Cieślak, Krzysztof Szczepaniak, Ewa Wencel, Andrzej Grabarczyk, Marcin Piętowski/ Paweł Ciołkosz, Andrzej Andrzejewski/ Michał Lewandowski

To wszystko i wiele więcej znajdą Państwo w naszym wrześniowym repertuarze.

Bilety i rezerwacje na www.teatrkwadrat.pl

Do zobaczenia w Teatrze Kwadrat w nowym sezonie!