21 lipca 2021

Gorąco zapraszamy w sierpniu i wrześniu

Ruszyła sprzedaż biletów na spektakle w sierpniu i wrześniu. Pełen repertuar dostępny jest na stronie www.teatrkwadrat.pl W sierpniu zapraszamy na największe hity Kwadratowej sceny: „Kłamstewka”, „Roma i Julian” oraz „Szalone nożyczki”.  We wrześniu na spragnionych nowości czekają aż trzy (!!!) premierowe spektakle.

„Umrzeć ze śmiechu” Paula Elliotta to komedia, której przezabawną i lekko kryminalną fabułę widzowie Teatru Kwadrat mieli okazję poznać na VOD. To ciepła, a momentami wzruszająca opowieść o tym, że prawdziwa przyjaźń przetrwa nawet śmierć, a na marzenia nigdy nie jest za późno. Występują: Ewa Wencel, Lucyna Malec, Hanna Śleszyńska, Olga Kalicka i Marcin Piętowski.

„Małżeństwo do poprawki” Michaela Englera to lekka, a jednocześnie naszpikowana błyskotliwymi i pełnymi inteligentnego humoru dialogami komedia romantyczna, z lekką nutą kryminału, w której zgodnie z zasadą Hitchcocka bomba wybucha na początku, a potem napięcie tylko rośnie. Na scenie, Paweł Małaszyński, Andrzej Andrzejewski, Agnieszka Sienkiewicz i Ilona Chojnowska.

„4000 dni” to opowieść o życiowych kompromisach i miłości w reż. Wojciecha Malajkata. Autorem sztuki jest Peter Quilter, znany z takich hitów jak „Na końcu tęczy” czy „Boska”. Tym razem w brawurowy sposób portretuje emocjonalny trójkąt pomiędzy zagubionym artystą, zmagającym się z utratą pamięci, jego twardo stąpającym po ziemi partnerem i zaborczą matką. Na scenie: Ewa Wencel, Andrzej Nejman i Patryk Pietrzak. 

Przypominamy, że vouchery z sezonu 2020/2021 zachowują ważność na spektakle grane do końca września 2021 r.

W okresie 19.07-1.08 kasa Teatru Kwadrat będzie nieczynna. Zachęcamy do rezerwacji i zakupu biletów przez stronę internetową.