4 lutego 2021

GORĄCY WEEKEND W ŚRODKU LUTEGO W TEATRZE KWADRAT ONLINE

Taki bonus nie zdarza się co dzień! Ostatnia sobota karnawału oraz Walentynki w Teatrze Kwadrat splatają się w weekend pełen emocji. Z tej okazji przygotowaliśmy propozycje zarówno z myślą o widzach spragnionych tanecznych rytmów jak i tych szukających pomysłu na spędzenie romantycznego wieczoru tylko we dwoje.

Na wielbicieli przebojów lat 70., 80. i 90. czeka „Gorączka sobotniej nocy w Teatrze Kwadrat”

Błyszcząca komediowym talentem w przedstawieniu „Roma i Julian” Hanna Śleszyńska oraz bawiący  Państwa do łez w spektaklu „Okno na parlament” Piotr Gąsowski zagoszczą na naszej scenie na żywo w interaktywnym muzycznym show „Tercet czyli Kwartet” już 13 lutego. Transmisja koncertu online rozpocznie się o godz. 20.00.

Bilety na  http://bit.ly/TercetCzyliKwartet

W repertuarze przegląd światowych i polskich przebojów lat 70., 80. i 90. Wśród nich największe hity zespołów ABBA, Queen, Bee Gees, ale też piosenki Krzysztofa Krawczyka oraz wiązanki utworów włoskich i hiszpańskich.

Widzom pragnącym spędzić romantyczny wieczór polecamy „Ślub doskonały”

Ta bijąca rekordy popularności na całym świecie komedia powraca na platformę VOD Teatru Kwadrat dzięki uprzejmości Autora specjalnie na Walentynki. Ponownie będzie ją można zobaczyć w gwiazdorskiej obsadzie sprzed lat. Na scenie Paweł Małaszyński, Andrzej Nejman, Marta Żmuda Trzebiatowska i Katarzyna Glinka. Spektakl dostępny będzie na VOD od 12 lutego od godz. 19.00.

Bilety na www.teatrkwadratonline.pl

Historia pana młodego, który budzi się w hotelowym pokoju w dniu swojego ślubu z piękną nieznajomą u boku na przemian bawi i wzrusza. „Ślub doskonały” bowiem umiejętnie łączy w sobie romantyzm przedstawienia „Kiedy Harry poznał Sally” z absurdalnym dowcipem i matematyczną precyzją najlepszych światowych fars. Zamierzony przez autorów barokowy weselny kicz to doskonała oprawa dla lokomotywy nieprawdopodobnych zdarzeń, możliwych jedynie w najlepszych klasykach tego gatunku.

Zapraszamy do Teatru Kwadrat Online na oba wydarzenia.

Bilety już w sprzedaży!