19 października 2017

Grudniowy repertuar

Szanowni Państwo,

Wieczory są coraz dłuższe, więc coraz więcej czasu będzie można przyjemnie zagospodarować, a grudzień to miesiąc świątecznych smakołyków i przyjemności. Nasza propozycja jest taka: Zabierzcie swoich bliskich do Kwadratu! Sprawicie tym radość i im i sobie. Bilety możecie podarować na Mikołajki i pod choinkę. Nasz repertuar jest gustowny i bogaty jak najpiękniej ubrane świąteczne drzewko! Ech! Nigdy nie jest za wcześnie aby dać się ponieść świątecznej atmosferze ;-)

W szampańskim nastroju informujemy, że już teraz są dostępne bilety na wieczór sylwestrowy! Tego dnia zaplanowaliśmy najnowszy tytuł „Trzy sypialnie” w którym podziwiać będziemy mogli Ewę Ziętek, Marka Siudyma, Michała Lewandowskiego, Olgę Kalicką, Annę Karczmarczyk, Eryka Kulma, Pawła Małaszyńskiego i Angelikę Kujawiak. Reżyserii spektaklu podjął się Dyrektor Andrzej Nejman. Premiera już 2 grudnia!

Bilety na wieczór sylwestrowy są dostępne w cenach od 140 do 250 zł. Oczywiście nie zabraknie niespodzianek i tradycyjnej lampki szampana!

Bilety na grudniowe spektakle będą dostępne od wtorku (17.10) od godz. 11.00, a także w kasie przy ul. Marszałkowskiej 138.
Podgląd repertuaru będzie dostępny TUTAJ.
Do zobaczenia!