18 października 2018

Grudniowy repertuar

Wieczory są coraz dłuższe, więc coraz więcej czasu będzie można przyjemnie zagospodarować, a grudzień to miesiąc świątecznych smakołyków i przyjemności. Nasza propozycja jest taka: zabierzcie swoich bliskich do Kwadratu! Sprawicie tym radość i im, i sobie. Bilety możecie podarować na Mikołajki i pod choinkę.

Bilety na grudniowe spektakle będą dostępne od piątku (19.10) od godz. 11.00, a także w kasie przy ul. Marszałkowskiej 138.

Podgląd repertuaru jest dostępny TUTAJ.

Przypominamy również o naszych voucherach. Bilet otwarty do Teatru Kwadrat to doskonały pomysł na prezent. Obdarowany sam decyduje w jakim terminie i na które przedstawienie się wybierze.

Bilet uniwersalny mogą Państwo nabyć na jedną z trzech stref cenowych (85, 100 lub 120 zł) i zrealizować online na spektakle dostępne w repertuarze do końca czerwca 2019r. Vouchery można nabyć przez naszą stronę internetową www.teatrkwadrat.pl lub w kasie biletowej przy ul. Marszałkowskiej 138.

W naszej ofercie znajdą Państwo również wyjątkowy, pięknie wydany Albumu Teatru Kwadrat, w którym zawarta jest cała ponad czterdziestoletnia historia teatru, a także DVD Dusza Kobusza. Jest to rejestracja widowiska z Teatru Kwadrat, stworzonego specjalnie z okazji jubileuszu 55-lecia pracy artystycznej Jana Kobuszewskiego.

Do zobaczenia!