8 listopada 2019

Grudzień pełen gwiazd

Rozpoczęliśmy sprzedaż i rezerwację biletów na grudniowe spektakle!Podgląd pełnego repertuaru jest dostępny tutaj.

Na Scenie Kameralnej miłość w rytmie rumby, czyli nasz najnowszy spektakl „Przystojniaczek” z Anną Karczmarczyk i Marcinem Korczem, a także „Tydzień, nie dłużej…” z Pawłem Małaszyńskim, Andrzejem Nejmanem, Anną Cieślak/ Natalią Rybicką, „Roma i Julian” z Pawłem Wawrzeckim i Hanną Śleszyńską oraz „Misery” z Piotrem Polkiem i Ewą Wencel. Na Dużej Scenie okazja do spotkania z całą plejadą gwiazd Kwadratu w spektaklach „Szalone nożyczki”, „Przyjazne dusze”, „Wrócę przed północą”, „Kłamstewka” i „Trzy sypialnie”. Na rodzinne wyjście do teatru polecamy sztuki „Medium” oraz „Czego nie widać”, odpowiednie dla widzów już od 13 roku życia.

Zachęcamy także do zakupu ostatnich biletów na sylwestrowy wieczór w Teatrze Kwadrat, podczas którego zagramy komedię Joe DiPietro „Kłamstewka”.

Plejada gwiazd Teatru Kwadrat czeka na spotkanie z Państwem w grudniowych spektaklach. Zapraszamy do zapoznania się z naszym repertuarem.

Zachęcamy do rezerwacji i zakupu biletów online na www.bilety.teatrkwadrat.pl lub do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Widza tel: (22) 826-23-89 / (22) 826-12-47
e-mail: [email protected] / [email protected]