28 października 2022

GRUDZIEŃ W TEATRZE KWADRAT

Teatr Kwadrat zaprasza Państwa na grudniowe spektakle w gwiazdorskiej obsadzie. Pełen repertuar jest dostępny na stronie www.teatrkwadrat.pl Bilety już w sprzedaży.

Grudniowy newsletter zaczynamy przewrotnie, bo od końca, czyli Sylwestra. Jak co roku w Teatrze Kwadrat zaplanowaliśmy spektakularny, szampański wieczór, który wypełni jeden z ulubionych przez naszych widzów spektakli „Małżeństwo do poprawki” w reż. Andrzeja Nejmana. W rolach głównych Agnieszka Sienkiewicz i Paweł Małaszyński. „Małżeństwo do poprawki” to komedia romantyczna z wątkiem kryminalnym pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji i humoru najwyższej próby. Idealna propozycja na pożegnanie starego i powitanie Nowego Roku!

Zapraszamy 31 grudnia o godz. 17:30 i 20:30

Na Scenie im. Jana Kobuszewskiego miłość w rytmie rumby, czyli dawno niewidziany u nas spektakl „Przystojniaczek” z Anną Karczmarczyk i Marcinem Korczem. A także klasyka na podstawie głośnego tekstu Jasminy Rezy – „Sztuka” z genialnym trio aktorskim w składzie: Andrzej Nejman, Michał Lewandowski i Bartosz Opania.

Na spektakle zapraszamy odpowiednio  15, 16, 17 grudnia o godz. 19:30 oraz 21, 22 grudnia o godz. 19:30

To wszystko i wiele więcej w grudniowym repertuarze Teatru Kwadrat.

Bilety i rezerwacje na www.teatrkwadrat.pl

Do zobaczenia w Teatrze Kwadrat!