21 września 2022

JESIENNA PROMOCJA W TEATRZE KWADRAT

Od teraz przy zakupie 2 biletów na spektakl, wyjątkowy album Teatru Kwadrat otrzymają Państwo w cenie 10 zł.

Pięknie wydany album to o obowiązkowa lektura dla wszystkich miłośników Teatru Kwadrat. Została w nim zawarta przeszło 45-letnia historia Teatru Kwadrat, począwszy od premier 1974 roku. Na kartach albumu odnajdą Państwo unikatowe zdjęcia, archiwalne plakaty, anegdotyczne wypowiedzi aktorów należących do zespołu, m.in.  Janusza Gajosa, Jana Kobuszewskiego czy Krzysztofa Kowalewskiego, a także fotoreportaże z premier i innych ważnych wydarzeń.

Album do kupienia w kasie Teatru. Widzowie, którzy zakupią bilety poprzez stronę internetową, mogą nabyć album bezpośrednio w kasie Teatru na postawie posiadanych biletów. 

Gorąco zachęcamy do zakupu biletów na październikowe spektakle. Pełen repertuar jest dostępny na naszej stronie. A w nim między innymi komedia spirytystyczna „Medium” z Pawłem Małaszyńskim w roli głównej oraz „Ciotka Karola 4.1”, czyli farsa najwyższej próby ze specjalnym muzycznym udziałem Czesława Mozila i wiele więcej. 

Po kulturalnych doznaniach zapraszamy także do zlokalizowanego tuż obok Teatru Kwadrat Bistro Art, gdzie w przytulnym i gościnnym wnętrzu nasycą Państwo także swoje podniebienia.

Spotkajmy się w Teatrze Kwadrat!