21 września 2017

Listopadowy repertuar

Szanowni Państwo,
Z przyjemnością prezentujemy nasz listopadowy repertuar. Zaplanowaliśmy same komediowe hity! :)

Zapraszamy na ostatnie spektakle „Przyjaznych dusz” w dniach 18, 19 i 20 listopada.

Sztuka Pam Valentine to pełna uroku opowieść o przemijaniu, miłości, niespełnionych marzeniach. W Kwadracie z wdziękiem wyreżyserowana przez Marcina Sławińskiego. „Przyjaznych duszach” każda rola jest wypracowana i przemyślana, dopięta na ostatni guzik. Premiera odbyła się 15 marca 2008 roku i od tego czasu wystawiliśmy blisko 300 spektakli!

Dodatkowo w każdy weekend zaplanowaliśmy spektakl z nianią podczas którego pociechy będą uczestniczyć w warsztatach plastycznych i zabawach prowadzonych przez opiekunkę. Opieka nad dzieckiem (od 4. roku życia) w trakcie spektaklu jest BEZPŁATNA. Liczba miejsc ograniczona. Konieczne wcześniejsze zapisy: [email protected]

Pod koniec listopada zaprezentujemy pierwszy przedpremierowy spektakl „Trzy sypialnie”. W skrócie: cztery małżeństwa, trzy sypialnie, jedna noc i następujący po niej poranek. Szykuje się prawdziwa bomba śmiechu w znakomitej obsadzie: Ewa Ziętek, Paweł Małaszyński, Marek Siudym, Ania Karczmarczyk, Michał Lewandowski, Olga Kalicka, Angelika Kujawiak oraz Eryk Kulm.

Bilety na listopadowe spektakle będą dostępne od czwartku (21.09) od godz. 11.00, a także w kasie przy ul. Marszałkowskiej 138.
Podgląd repertuaru będzie dostępny TUTAJ.

REP11