25 maja 2022

MAGICZNY DZIEŃ DZIECKA W TEATRZE KWADRAT

1 czerwca scena oraz foyer Teatru Kwadrat zamienią się w świat pełen magii i baśniowych postaci. Wszystko za sprawą niezwykłego Dnia Dziecka, na którym spotkają się dzieci z Polski i Ukrainy. W programie m.in. czytanie bajek w wykonaniu aktorów Teatru Kwadrat, pokaz iluzjonisty i bajkowa kawiarenka. Wstęp jest bezpłatny, po wcześniejszym zapisaniu się. Ilość miejsc ograniczona.

Tego dnia wszystkie dzieci, które przybędą do Teatru Kwadrat będą mogły poczuć się jak w prawdziwej krainie magii. A ich przewodnikami po baśniowym świecie będą aktorzy Teatru Kwadrat oraz animatorzy z Polski i Ukrainy zaproszeni specjalnie z tej okazji. Wszystkie przygotowane przez Teatr atrakcje realizowane będą w obu językach, by nikt nie poczuł się pominięty.

– Zależy nam, by Dzień Dziecka w Teatrze Kwadrat był dniem radości, szalonej zabawy i integracji. By dzieciaki z Ukrainy i Polski bawiły się wspólnie i doświadczały wszystkich tych pozytywnych emocji, które w dniu ich święta powinny być na pierwszym miejscu. – mówi Andrzej Nejman, Dyrektor Teatru Kwadrat.

W programie Magicznego Dnia Dziecka w Teatrze Kwadrat zaplanowane zostały następujące atrakcje:

  1. Czytanie bajek w wykonaniu aktorów Teatru Kwadrat
  2. Zaczarowana scena: pokaz iluzjonisty
  3. Bajkowa kawiarenka: kolorowy poczęstunek dla dzieci
  4. Bajka „Calineczka” w wersji polskiej oraz ukraińskiej
  5. Kolorowy zawrót głowy: animacje dla dzieci w wersji polskiej i ukraińskiej

Co: Magiczny Dzień Dziecka w Teatrze Kwadrat

Gdzie: Teatr Kwadrat ul. Marszałkowska 138

Kiedy: 1.06 w godz. 10:00-14:00

Wstęp: bezpłatny, ilość miejsc ograniczona

Zapisy: Marzena Ostrowska +48 518 958 909; [email protected]