5 grudnia 2015

„Medium”- Sylwester i trasa po Polsce

Szanowni Państwo!

Pierwsze spektakle sztuki „Medium” już za nami. Cieszymy się bardzo, bo spektakl się Widzom niewątpliwie spodobał, pierwsze recenzje również były entuzjastyczne. Publiczność doceniła grę aktorów i udało nam się wszystkich zaskoczyć wyjątkowymi efektami specjalnymi.

Jeszcze w grudniu gramy w Warszawie. Jeśli planujecie spędzić Sylwestra w Stolicy, polecamy nasze wybuchowo-wystrzałowe przedstawienie. Jesteśmy bardzo ciekawi, jak nowy tytuł będzie odebrany w innych miastach Polski. Wiemy, że na nas czekacie! Krajowa trasa została już zaplanowana na nowy rok.

Bilety warto rezerwować z wyprzedzeniem, bo mamy przeczucie, że będą rozchodzić się jak ciepłe bułeczki… :) Szczegóły spektakli wyjazdowych znajdują się TUTAJ.

„Najlepszy spektakl 2015 roku.”
Niekulturalny.com.pl

„To prawdziwy majstersztyk, przemyślany i bardzo dobrze zrealizowany. To komedia wręcz idealna w dobrym tonie i guście, o którą dzisiaj wcale niełatwo.”
Afisz Teatralny

„Reżyser zachował to, co było ważne i widoczne u Cowarda – kameralność sceny i żywy kontakt z widzem oraz zgrabny, inteligentny, pozbawiony jednak przesadnego intelektualizmu dialog.”
Anna Czajkowska/ Teatrdlawas.pl

WA151030SS_018WA151030SS_014WA151030SS_016