27 kwietnia 2020

Odwołane spektakle

Drodzy Widzowie,

Informujemy, że w związku z trwającym się na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanem epidemii zawieszenie spektakli granych w Teatrze Kwadrat, w tym bajek dla dzieci oraz spektakli wyjazdowych utrzymane zostaje do odwołania. Jesteśmy w stałym kontakcie z organami odpowiedzialnymi za działalność teatrów na terenie m.st. Warszawy i nieustannie monitorujemy sytuację, z utęsknieniem czekając na ponowne otwarcie naszej sceny. O wszelkich dalszych zmianach, w tym o ponownym otwarciu teatru poinformujemy Państwa tak szybko jak tylko to będzie możliwe.

Jeśli posiadają Państwo bilety na odwołane spektakle, gorąco namawiamy, by je zachować, z radością wymieniamy je na bilety na dowolne spektakle w innych dogodnych dla Państwa terminach. To wielkie wsparcie dla Teatru Kwadrat, jeśli decydują się Państwo na takie rozwiązanie, serdecznie za to dziękujemy. 

Wszelkich informacji udziela Państwu Biuro Obsługi Widza. Przypominamy, że zarówno BOW, jak i Kasa Teatru Kwadrat działają aktualnie w trybie pracy zdalnej, w związku z tym odpowiedź na Państwa zapytania może ulec wydłużeniu. Dziękujemy za wyrozumiałość.

Kontakt dla Widzów:

Mail: [email protected], [email protected]

Jednocześnie informujemy, że ze względów formalnych zwrot pieniędzy za bilety zakupione fizycznie w kasie teatru możliwy będzie wyłącznie w kasie, po jej ponownym otwarciu.

Przepraszamy za utrudnienia. Zespół Teatru Kwadrat