25 marca 2020

Odwołane spektakle

Drodzy Widzowie,

Informujemy, że w oparciu o rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii zawieszenie spektakli granych w Teatrze Kwadrat, w tym bajek dla dzieci oraz spektakli wyjazdowych ulega przedłużeniu do 11 kwietnia 2020 r.

Jeśli posiadają Państwo bilety na odwołane spektakle, gorąco namawiamy, by je zachować, z radością wymieniamy je na bilety na dowolne spektakle w innych dogodnych dla Państwa terminach. To wielkie wsparcie dla Teatru Kwadrat, jeśli decydują się Państwo na takie rozwiązanie, serdecznie za to dziękujemy. 

Wszelkich informacji udziela Państwu Biuro Obsługi Widza. Przypominamy, że zarówno BOW jak i Kasa Teatru Kwadrat działają aktualnie w trybie pracy zdalnej, w związku z tym odpowiedź na Państwa zapytania może ulec wydłużeniu. Dziękujemy za wyrozumiałość.

Kontakt dla Widzów:

Tel. 022 826 23 89, 607 907 704, 512 246 848

Mail: [email protected], [email protected]

Jednocześnie informujemy, że ze względów formalnych zwrot pieniędzy za bilety zakupione fizycznie w kasie teatru możliwy będzie wyłącznie w kasie, po jej ponownym otwarciu.

Przepraszamy za utrudnienia.

Zespół Teatru Kwadrat