24 sierpnia 2022

Otwieramy nowy sezon teatralny

Wrzesień to nie tylko powrót do szkół i biur, ale także początek sezonu teatralnego. Państwo wracacie z urlopów, a my czekamy na Was w Teatrze Kwadrat! Dzięki naszym spektaklom atmosfera beztroski i radosne chwile pozostaną z Wami na długo! Wrzesień to nie tylko powrót do szkół i biur, ale także początek sezonu teatralnego. Państwo wracacie z urlopów, a my czekamy na Was w Teatrze Kwadrat! Dzięki naszym spektaklom atmosfera beztroski i radosne chwile pozostaną z Wami na długo!

„Tydzień, nie dłużej…” to propozycja dla tych, którzy lubią inteligentny, momentami czarny humor, wyrażony w przewrotnych damsko-męskich relacjach. W tym trójkącie bowiem jest on, ona i „ten drugi”. On już z nią nie może. Ale to w ogóle. Fizycznie. Jednak nie jest w stanie jej tego powiedzieć. Po prostu, jako mężczyzna nie posiada tego specyficznego składnika, nazywanego… odwagą cywilną. Czy „ten drugi” okaże się zatem remedium na ich kłopoty?

Zapraszamy 3,4 września

Matrymonialne perypetie to także leitmotiv kolejnego Kwadratowego hitu „Ślub doskonały”. W tym spektaklu spiralę absurdu nakręca wątek narzeczonego, przyłapanego na zdradzie w samą noc przedślubną. W połączeniu z barokowym hotelowym przepychem i weselnym kiczem niechybnie prowadzi to do wybuchów nieposkromionego śmiechu, a momentami (uwaga!) także wzruszeń. Sztuka łączy dwa elementy ukochane przez naszych widzów, czyli romantyzm przedstawienia „Kiedy Harry poznał Sally” z absurdalnym dowcipem i matematyczną precyzją najlepszych światowych fars.

Zapraszamy 9,10,11 września

W spektaklu „Roma i Julian” ona chce być nim, a on nią. A do tego jego zaborcza matka i jej zasadniczy mąż nie chcą dać im spokoju. Co wyniknie z tego zamieszania i czy każdy odnajdzie się w swojej nowej roli? Niebłahy problem poszukiwania własnego ja, podany w lekki i zabawny sposób. Wartka akcja, dowcipne dialogi i zaskakujące rozwiązania to najkrótszy opis tej komedii.

Zapraszamy 15,16,17 września

Pora zamienić plażowy leżak na wygodny teatralny fotel. Najlepszą rozrywkę mieście gwarantuje Teatr Kwadrat!

Pełen repertuar na wrzesień dostępny na www.teatrkwadart.pl