5 lutego 2021

OTWIERAMY! REPERTUAR NA WEEKEND 13-14.02

Po długiej przerwie spowodowanej obostrzeniami nadszedł moment, w którym ponowie możemy zaprosić Państwa do Teatru Kwadrat. 14 lutego z okazji Walentynek zagramy na dużej scenie spektakl „Tydzień nie dłużej…”, rewelacyjną komedię Clementa Michela z Pawłem Małaszyńskim, Andrzejem Nejmanem i Natalią Rybicką. Przedstawienie odbędzie się w reżimie sanitarnym, z pełnym zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Ilość miejsc na widowni pozostaje zmniejszona do 50%. Gorąco zapraszamy wszystkich spragnionych kontaktu ze sceną na żywo.

„Tydzień nie dłużej…” to na wskroś absurdalna komedia nie-małżeńska, z wielką, czerwoną ciężarówką w tle, w której słowo „szczerość” nabiera zupełnie nieoczekiwanych znaczeń, a przyjaźń, miłość… Chwileczkę. Jaka przyjaźń, jaka miłość…?!

Historia rozpoczyna się w momencie, w którym zirytowany do granic możliwości obezwładniającą obecnością swojej dziewczyny Paul postanawia zakończyć związek. Ponieważ brak mu cywilnej odwagi, szuka sposobu, by to Sophie poczuła do niego niechęć i zdecydowała o rozstaniu. Namawia swojego najlepszego przyjęcia Marca, żeby wprowadził się do nich i zupełnie przypadkiem doprowadził do zerwania. Wszak nikt nie podziała na związek gorzej niż najlepszy przyjaciel twojego faceta w samym środku waszego wspólnego życia. Ale czy rzeczywiście? Zapraszamy do Teatru Kwadrat, by przekonać się o tym osobiście!

Bilety na bilety.teatrkwadrat.pl 

To jednak nie koniec dobrych wiadomości. Dzień wcześniej, 13 lutego, na zakończenie karnawału zapraszamy na muzyczną gorączkę sobotniej nocy w Teatrze Kwadrat. Związani ze sceną Kwadratu Hanna Śleszyńska („Roma i Julian”) oraz Piotr Gąsowski („Okno na parlament”) wystąpią przed Państwem na żywo w muzycznym show „Tercet czyli Kwartet”. Koncert planowany był jako wydarzenie online, a dzięki poluzowaniu obostrzeń odbędzie się zarówno w formie transmisji jak i z udziałem publiczności. Start o godz. 20.00

W programie koncertu przegląd światowych i polskich przebojów lat 70., 80. i 90. Wśród nich największe hity zespołów ABBA, Queen, Bee Gees, ale też piosenki Krzysztofa Krawczyka oraz wiązanki utworów włoskich i hiszpańskich.

Formację aktorsko – kabaretową „Tercet czyli Kwartet” tworzy trójka aktorów: Hanna Śleszyńska, Piotr Gąsowski, Robert Rozmus i kompozytor Wojciech Kaleta. Ich znakiem rozpoznawczym jest charakterystyczny estradowy styl i ogromne poczucie humoru. Popularność istniejącej od przeszło 20 lat formacji, słynącej z muzyczno-kabaretowej formuły, przyniosły autorskie interpretacje takich przebojów jak „Sun of Jamajka” Goombay Dance Band czy „Windą do nieba” zespołu 2 plus 1.

Teatr Kwadrat jest współorganizatorem wydarzenia.

Bilety na koncert w siedzibie Teatru Kwadrat na bilety.teatrkwadrat.pl 

Bilety na  koncert online http://bit.ly/TercetCzyliKwartet

Drodzy Państwo, pracujemy intensywnie nad marcowym repertuarem. Szczegóły podamy już wkrótce. Zachęcamy do śledzenia naszych aktualności.

Do zobaczenia w Teatrze Kwadrat!