10 maja 2017

Przedłużamy Dzień Dziecka!

Szanowni Państwo,
Choć można się pokusić o stwierdzenie, że w Teatrze Kwadrat Dzień Dziecka trwa przez 365 dni w roku (zwłaszcza dla tych dużych dzieci ;), to na przełomie maja i czerwca zaplanowaliśmy szczególne atrakcje!

Zapraszamy Państwa do dawnego świata Ciotki Karola 3.0 Brandona Thomasa, w którym przewodnikiem stanie się Czesław Mozil, wyczarowany na ekranie niczym Dżin ze starej lampy. Kolejnymi piosenkami z przewrotnie kiczowatymi tekstami Michała Zabłockiego przedstawi Państwu postaci, czas i meandry akcji.

Światowa klasyka farsy skrojona zgodnie z XIX-wiecznym sznytem, ale wzięta na warsztat od podszewki i uszyta na nową, bardziej nowoczesną miarę, jest gwarancją ogromnej dawki śmiechu i dobrego humoru. Na spektakl „Ciotka Karola 3.0” zapraszamy od 30 maja do 2 czerwca!

26, 27 oraz 28 maja zapraszamy na ciepłą i liryczną lecz niepozbawioną humoru opowieść o kobiecie, która realizując marzenia wpisała się na zawsze w karty historii ludzkości. Skłodowska-Curie jakiej nie znamy. Żona, matka, kochanka… kobieta z krwi i kości, z pasją i temperamentem, mająca odwagę żyć po swojemu, wbrew konwenansom i innym, wyprzedzająca swój czas. Poruszający portret wyjątkowej osobowości przedstawiony na tle niezwykłej epoki przełomu wieków- „Promieniowanie. Sceny z życia Marii Skłodowskiej-Curie”.

Kolejne propozycje dedykowane są dla najmłodszych widzów w wieku przedszkolnym lub wczesnoszkolnym, choć jesteśmy pewni, że również rodzice i opiekunowie będą mieli dużo zabawy!

Czy lubicie nowe doświadczenia, zabawy i eksperymenty? Czy jesteście gotowi na wyzwania i przygody? Jeśli tak to zapraszamy na uroczyste otwarcie Tajemniczego Kredensu. Razem z Eureką i Elffikiem odkryjemy sekret skrywany w jego wnętrzu. Jest to interaktywna zabawa dla dzieci w wieku 2-6 lat na którą zapraszamy 3 i 4 czerwca godz. 11.00. Koszt biletu: 30zł

Tuwim, trąba i kredki to atrakcyjne, pełne humoru i angażujące wyobraźnię dziecięcą połączenie  poezji, muzyki i plastyki. Wiersze zaprezentuje Maciej Kujawski, który znany jest dzieciom jako Kubuś Puchatek z polskiej wersji bajki Disneya prezentuje najzabawniejsze wiersze Juliana Tuwima. Na interaktywny program artystyczny dla dzieci w wieku 3 -7 lat zapraszamy 27, 28 maja o godz. 11.00 i 12.30, 29 maja oraz 1, 2 czerwca o godz. 10.00 i 11.30. Koszt biletu: 25zł

1142ciotka-karola

www_promieniowanieKredens2585tu