29 czerwca 2020

„Przyjazne dusze” – pożegnanie z tytułem także online!

Legendarny spektakl w znakomitej obsadzie będzie można obejrzeć po raz ostatni na deskach Teatru Kwadrat 3 i 4 lipca o godz. 19.00. Dodatkowo spektakl 4 lipca zostanie wyemitowany na żywo w sieci. To idealna opcja na spędzenie wieczoru dla tych, którzy pokochali „teatr bez wychodzenia z domu”. Bilety na transmisję online do kupienia TUTAJ

Sztuka „Przyjazne dusze” Pam Valentine gości na deskach naszego Teatru od 2008 roku, w tym czasie zagraliśmy ją dla Państwa ponad 300 razy. Przez wiele lat w rolę Anioła Stróża wcielali się  Jan Kobuszewski oraz Wojciech Pokora, legendy polskiego aktorstwa. W listopadzie 2019 roku, w roli Marka Webstera, zadebiutował Paweł Wawrzecki, którego będą mogli Państwo oglądać w obu lipcowych przedstawieniach. Spektakl 4 lipca będzie także Jubileuszem 45-lecia jego pracy artystycznej.

„Przyjazne dusze” to opowiedziana z humorem i pełna ciepła historia dwójki młodych małżonków, którzy rozpoczynają wspólne życie w urokliwym domu pod Londynem. To opowieść o marzeniach i przemijaniu, gdzie entuzjastyczna, młodzieńcza i wręcz naiwna miłość poddana zostaje konfrontacji z dojrzałym i doświadczonym, choć bynajmniej nie wyblakłym uczuciem.

W obsadzie: Lucyna Malec, Ewa Wencel, Ilona Chojnowska/ Katarzyna Glinka, Grzegorz Wons, Andrzej Nejman/ Paweł Małaszyński, Marek Siudym/ Andrzej Grabarczyk, Paweł Wawrzecki/ Maciej Kujawski.

Historia tego spektaklu to historia naszego Teatru. Wszystkich, którzy pragną mieć w niej swój osobisty udział, zapraszamy serdecznie na dwa ostatnie wieczory z „Przyjaznymi duszami”.