19 września 2014

„Rolnik szuka żony” ? Każdy szuka żony!

Jakie jest życie, każdy widzi. A kto to widzi, ten szybciutko szuka żony. Sklepikarz szuka żony z wyższej półki. Górnik szuka żony z wartościowym przodkiem. Glazurnik szuka kobiety wylewnej. A w nowym polskim serialu kryminalnym pt.: „KAŻDY SZUKA ŻONY”, wszyscy jej szukają.

Otóż pewien Chemik szuka Żony która, łamiąc podstawowe zasady fizyki, nagle się ulotniła, niszcząc ich, tak bardzo organiczny, związek. Policjant też szuka Żony Chemika, bo jak się okazało, ulotniła się ona z bardzo narkotycznym Dealerem samochodów. Tu na scenę wkracza, Filmowiec który pomyłkowo trafił do Dealera samochodów, kiedy szukał heroiny ( bohaterki ) do swojego filmu. Wtedy okazało się, że Żona Filmowca kręci ze Znanym Polskim Aktorem, który też szuka Żony. Z kolei jego żona (aktorka) ostatnio była widziana w teatrze, na polu sztuk współczesnych. Po spektaklu wyszła z roli i do tej pory nie wróciła. Farmer, który na pracy na roli zjadł zęby, szuka Dentystki z kontraktem z NFZ. A Narodowy Fundusz Zdrowia szuka każdej Żony, która poddała się leczeniu, nie mając ubezpieczenia zdrowotnego męża ( to element misji ).

To jest opis tylko pierwszego odcinka. Dalej ma być ciekawiej i więcej, dużo więcej misji.

Ps. Ktokolwiek wie coś o zaginionej (Żonie/Misji) proszony jest o wysłanie esemesa na numer podany poniżej. Niżej. Jeszcze niżej. Tak nisko, że niżej nie można.

Łukasz Pawłowski