24 marca 2022

Rusza sprzedaż biletów na majowe spektakle.

Repertuar jest już dostępny na naszej stronie www.teatrkwadrat.pl

W maju zapraszamy m.in. na „Kłamstewka” Joe DiPietro. Ten znakomity spektakl w gwiazdorskiej obsadzie i reżyserii Pawła Wawrzeckiego wraca na scenę po dłuższej przerwie. Kto nie zna perypetii Billy’ego i Jane, młodego małżeństwa w kryzysie z „uroczymi” rodzicami w tle, musi czym prędzej nadrobić te braki. Znakomita zabawa gwarantowana.

Podobnie rzecz ma się z „Ciotką Karola 4.1” Robina Hawdona, gdzie w roli tytułowej zobaczymy rewelacyjną Lucynę Malec oraz … Patryka Pietrzaka. Przedstawienie w nowej wersji zadebiutowało na deskach Kwadratu pod koniec 2021 roku i już zdążyło podbić serca publiczności. Warto sprawdzić osobiście, na czym polega jego fenomen.

Na Scenie Kameralnej, która w kwietniu otrzyma imię naszego Mistrza Jana Kobuszewskiego nowość –  spektakl „Nieostrość widzenia”. Wyjątkowy monodram Ewy Ziętek z okazji jubileuszu 50-lecia pracy artystycznej tej znakomitej aktorki, według tekstu Remigiusza Grzeli. Gorąco zapraszamy także na „4000 dni” Petera Quiltera, pełną ciepła i humoru opowieść o poszukiwaniu miłości w reżyserii Wojciecha Malajkata.  Na scenie Ewa Wencel, Andrzej Nejman i Patryk Pietrzak.

Spotkajmy się w Teatrze Kwadrat w tym najpiękniejszym miesiącu roku!