16 stycznia 2023

Ruszyła sprzedaż biletów na marzec

Bilet do teatru to w dzisiejszych czasach bez wątpienia najlepsza inwestycja, nie ma bowiem nic cenniejszego niż dobrze spędzony czas.  Świeżutki repertuar na marzec prezentuje się Państwu w całej okazałości, a w nim…

„Koszerne raz!”, czyli wspaniałe audiowizualne widowisko i komedia romantyczna w jednym w kolorowej inscenizacji izraelskiego reżysera. Barwna opowieść o współczesnej żydowskiej rodzinie, wysycona kulturą i obyczajowością judaizmu, podana w malowniczej, komiksowej konwencji. Czy żydzi potrafią śmiać się z siebie? Okazuje się, że tak! I to w najlepszym stylu. „Koszerne raz!” to najzabawniejszy i najbardziej żydowski show jaki można zobaczyć w stolicy!

Występują: Agnieszka Sienkiewicz/Anna Cieślak, Krzysztof Szczepaniak, Ewa Wencel, Andrzej Grabarczyk, Marcin Piętowski/ Paweł Ciołkosz, Andrzej Andrzejewski/ Michał Lewandowski

„Nie książka zdobi człowieka” klasyk, jakże lubiany przez Kwadratową publiczność. Komedia porywa widzów do elitarnego światka nowojorskiej branży wydawniczej i odkrywa przed nimi jego tajemnice. A przy tym bawi do łez, jak na najlepszą farsę przystało. Niezaprzeczalne atuty tego przedstawienia to wartka akcja i znakomite kreacje aktorskie, w tym duet Małaszyński – Nejman w najlepszej scenicznej formie.

Występują: Paweł Małaszyński, Andrzej Nejman, Olga Kalicka/ Aleksandra Radwan, Elżbieta Romanowska/ Ilona Chojnowska, Lucyna Malec/ Magdalena Stużyńska.

„Ciotka Karola 4.1” to hit Kwadratowej sceny, który w odświeżonej odsłonie i obsadzie zyskał całkiem oblicze, nie tracąc nic z dawnego uroku. Farsa w reżyserii Andrzeja Nejmana, z autorskimi utworami Czesława Mozila skrzy się dowcipem i zaskakuje niecodziennymi rozwiązaniami. W tym spektaklu scenografia powstaje na oczach widzów.

Występują: Lucyna Malec/Aldona Jankowska, Grzegorz Wons, Marek Siudym, Andrzej Grabarczyk/ Jacek Łuczak, Grzegorz Daukszewicz, Patryk Pietrzak, Jan Butruk, Aleksandra Radwan/ Monika Cieciora, Weronika Malik/ Małgorzata Kozłowska, Ramat S. Musa.

Multikulturowa komedia „Za jakie grzechy?” w adaptacji i reżyserii Andrzeja Nejmana stała się niekwestionowanym numerem jeden pod względem popularności. Sztuka powstała na kanwie francuskiego kinowego hitu, którego akcja nie bez powodu przeniesiona została do malowniczego Sandomierza. W przedstawieniu widzowie odnajdą plejadę gwiazd znanych z Kwadratu i nie tylko…, a także humor rodem znad Wisły.

Występują: Lucyna Malec, Grzegorz Wons, Mamadou Goo Ba, Gamou Fall, Hiroaki Murakami, Grzegorz Daukszewicz, Jan Butruk, Olga Kalicka/ Małgorzata Kozłowska, Aleksandra Radwan/ Monika Cieciora, Weronika Malik/ Anna Karczmarczyk, Ilona Chojnowska/ Monika Bubniak.

Pełen repertuar na marzec dostępny na www.teatrkwadrat.pl

Do zobaczenia w Teatrze Kwadrat!