13 stycznia 2020

Spotkajmy się w marcu

W dniu 14 stycznia (wtorek) o godz. 11.00 rozpoczniemy sprzedaż i rezerwację biletów na marcowe spektakle. Aktualny repertuar znajduje się pod linkiem tutaj.

Zachęcamy do rezerwacji i zakupu biletów online nawww.bilety.teatrkwadrat.pl lub do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Widza tel: (22) 826-23-89 / (22) 826-12-47, e-mail: [email protected].

„Nie książka zdobi człowieka”, czyli nasz najnowszy spektakl oraz wiele więcej czeka na Państwa w marcu na Kwadratowej scenie.

Jak wejść na szczyt w świecie zdominowanym przez media, gdy nie ma się cech prawdziwego celebryty? Klasyczna komedia pomyłek „Nie książka zdobi człowieka” Seymoura Blickera porywa widzów do elitarnego światka nowojorskiej branży wydawniczej, gdzie udział w popularnym programie telewizyjnym liczy się o wiele bardziej niż pozytywne recenzje krytyków, a umiejętność błyszczenia w świetle reflektorów znaczy więcej niż talent. W obsadzie: Paweł Małaszyński, Andrzej Nejman, Olga Kalicka, Elżbieta Romanowska, Lucyna Malec. Spektakl będzie mieć premierę już 1 lutego.

Na Dużej Scenie zagramy dla Państwa także hit repertuaru, czyli kultowe „Szalone nożyczki”, w którym finał spektaklu zależy zawsze od publiczności, „Kłamstewka”, „Przyjazne dusze”, „Trzy sypialnie”, „Okno na parlament”, „Wrócę przed północą”, „Medium”, „Ślub doskonały” oraz „Godzinkę spokoju”.

Na Scenie Kameralnej zapraszamy do gorącej Hiszpanii, by razem z bohaterami spektaklu „Przystojniaczek” podążyć szlakiem marzeń z młodości. W repertuarze także „Misery”, „Promieniowanie”, „Tydzień, nie dłużej…”, „Roma i Julian” oraz „Sztuka”.

Spotkajmy się w Teatrze Kwadrat w marcu.