2 marca 2021

Spotkajmy się w Teatrze Kwadrat w marcu

Oto, jakie spektakle czekają na Państwa w marcu na Kwadratowej scenie:

„Czego nie widać” nazywana jest najzabawniejszą farsą, jaka kiedykolwiek została napisana. Obwoźna grupa teatralna przygotowuje się do premiery spektaklu. Zostało bardzo mało czasu. Budżet jest ograniczony i wszystko idzie pod górkę. Czy w takich warunkach da się pracować? Na pewno nie sposób się nie śmiać!

Takiego kryzysu nie było dotąd w żadnym Parlamencie. Romans, schadzka, w którą minister angażuje sekretarkę partii opozycyjnej… trup. W pewnym momencie ciężko już odróżnić prawdę od zmyślenia. Do tego jeszcze sprawa może się przedostać do mediów. Czy jest szansa na ratunek, czy też czekają nas przedterminowe wybory? Dowiecie się z brawurowej polskiej adaptacji słynnego „Okna na parlament”.

Jak wejść na szczyt w świecie zdominowanym przez media, gdy nie ma się cech prawdziwego celebryty podpowie klasyczna komedia pomyłek „Nie książka zdobi człowieka”.  Sztuka porywa widzów do elitarnego światka nowojorskiej branży wydawniczej, gdzie udział w popularnym programie telewizyjnym liczy się o wiele bardziej niż pozytywne recenzje krytyków, a umiejętność błyszczenia w świetle reflektorów znaczy więcej niż talent.

Bilety w sprzedaży od 3 marca od godz. 9:00!