18 listopada 2019

Styczeń 2020

We wtorek o godz. 12.00 rozpoczniemy sprzedaż i rezerwację biletów na styczniowe spektakle, a w styczniu w Teatrze Kwadrat idzie nowe! Pracujemy intensywnie nad premierą komedii „Nie książka zdobi człowieka” i zapraszamy Państwa na dwa przedpremierowe spektakle. To niepowtarzalna okazja, by zobaczyć sztukę na Dużej Scenie jeszcze przed premierą. W obsadzie Andrzej Nejman, Paweł Małaszyński, Olga Kalicka, Elżbieta Romanowska oraz Lucyna Malec, więcej szczegółów wkrótce.

Ponadto na Dużej Scenie już od 2 stycznia „Kłamstewka”, czyli jeden z najbardziej lubianych przez Państwa spektakli. Następnie „Szalone nożyczki”, które nie schodzą z afisza Kwadratu od ponad 20 lat,  a także komediowy horror „Wrócę przed północą”, fenomenalny popis talentu komediowego Pawła Wawrzeckiego i Ewy Wencel w „Godzince spokoju”, „Medium”, „Czego nie widać”, „Trzy sypialnie”, „Okno na parlament” oraz „Ślub doskonały”.

Na Scenie Kameralnej „Roma i Julian”, „Sztuka”, „Misery”, nowe terminy „Przystojniaczka”, „Tydzień nie dłużej” oraz „Promieniowanie”. Zapraszamy!

Podgląd repertuaru dostępny jest tutaj.

Zachęcamy do rezerwacji i zakupu biletów online na www.bilety.teatrkwadrat.pl lub do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Widza tel: (22) 826-23-89 / (22) 826-12-47
e-mail: [email protected] / [email protected]