4 grudnia 2015

STYCZNIOWY REPERTUAR

Dziś o godzinie 13.00 rozpoczniemy rezerwację i sprzedaż biletów na styczniowe spektakle. W repertuarze oprócz stałych hitów – premiera! Nowe przedstawienie z brawurową główną rolą Pawła Wawrzeckiego. Serdecznie polecamy!

„GODZINKA SPOKOJU” reż. Marcin Sławiński
Czy zdarza Wam się marzyć o świętym spokoju? O choćby jednym weekendzie, niedzieli, wieczorze, nawet godzince tylko dla siebie? Wszyscy to znamy. Ciągle coś się dzieje. Philip (Paweł Wawrzecki) bohater sztuki Floriana Zellera próbuje właśnie wygospodarować 60 minut na odsłuchanie płyty ulubionego wykonawcy. Niestety jego żonie akurat zebrało się na poważne rozmowy. To jednak nie koniec komplikacji, bo kiedy wreszcie udaje mu się odprawić małżonkę do innego pokoju, zjawia się polski hydraulik,  który wcale nie mówi po polsku, sąsiad ze skargą, syn metalowiec i cała plejada innych nieoczekiwanych gości. Aktorski popis Pawła Wawrzeckiego, który przez prawie cały spektakl nie opuszcza sceny, marząc o choćby jednej…. godzince spokoju….

Autorem sztuki jest Florian Zeller współczesny francuski dramaturg, którego twórczość łączy walory lekkich komedii oraz wcale niebłahej i bardzo trafionej refleksji nad naszym życiem.

Doskonały tekst, wartkie tempo i barwne postaci to największe atuty nowego przedstawienia Kwadratu- zapraszamy!

Obsada:
Paweł Wawrzecki
Ewa Wencel
Lucyna Malec
Kamil Kula/ Antoni Królikowski
Andrzej Andrzejewski
Maciej Kujawski/ Andrzej Grabarczyk
Grzegorz Wons

ok01Rep-A6_druk-2

Klub Dowództwa Garnizonu Warszawa
Al. Niepodległości 141, 02-570 Warszawa

Kasa ul. Marszałkowska 138:
Poniedziałek 11.00 – 17.30
Wtorek – Piątek 11.00 – 18.30
Sobota – Niedziela 14.00 – 18.30

BILETY ONLINE:
www.teatrkwadrat.pl