30 grudnia 2020

Sylwester doskonały

Wyłącznie w sylwestrowy wieczór, wyłącznie na platformie VOD Teatru Kwadrat znakomita farsa brytyjskiego dramaturga Robina Hawdona „Ślub doskonały” w gwiazdorskiej obsadzie sprzed lat.

Paweł Małaszyński, Andrzej Nejman, Marta Żmuda Trzebiatowska i Katarzyna Glinka. Tej obsady nie zobaczycie już na deskach Kwadratu!

Spektakl online będzie dostępny na naszej platformie VOD w Sylwestra od godz. 20.00 do godz. 23:59 czasu polskiego. Bilety na www.teatrkwadratonline.pl. Przedstawienie zostało zarejestrowane w Teatrze Kwadrat 22 grudnia 2018 roku. Za zgodą autora udostępniamy je Państwu na platformie VOD, wyłącznie w sylwestrowy wieczór. Nagranie zawiera materiał bonusowy.

„Ślub doskonały” umiejętnie łączy w sobie romantyzm przedstawienia „Kiedy Harry poznał Sally” z absurdalnym dowcipem i matematyczną precyzją najlepszych światowych fars. Zamierzony przez autorów barokowy weselny kicz to doskonała oprawa dla lokomotywy nieprawdopodobnych zdarzeń, możliwych jedynie w najlepszych farsach – ukochanym gatunku Brytyjczyków.

Pożegnajmy rok 2020 w szampańskich nastrojach z Teatrem Kwadrat!

★ ŚLUB DOSKONAŁY – najważniejsze informacje★

⏳

Czas trwania: 2h

🕛

Dostęp do spektaklu: 20:00 – 23:59 czasu polskiego (31 XII 2020)

🎟

Bilety: https://bit.ly/SlubDoskonaly_Bilety
Sprzedaż prowadzimy do godz. 21:30 (31 XII 2020)

⚙️

Instrukcja techniczna:
http://bit.ly/SylwesterOnline_Instrukcja