13 listopada 2023

Trwają przygotowania do premiery „Usuń ze znajomych”

Przygotowania do spektaklu „Usuń ze znajomych” idą pełną parą! Za nami sesja plakatowa, której efektami podzielimy się z Wami już wkrótce.

Polska prapremiera, na którą bilety rozeszły się w mgnieniu oka, odbędzie się w sylwestrowy wieczór. A już niebawem zaprosimy Was także na spektakle przedpremierowe.

„Usuń ze znajomych” to intrygująca komedia Stevena Moffata, brytyjskiego scenarzysty i producenta telewizyjnego, która obecnie świeci triumfy na londyńskim West Endzie.

Podczas wakacyjnego rejsu Peter i Debbie, małżeństwo Brytyjczyków z wieloletnim stażem, poznaje Elsę, nieco ekscentryczną i głośną Amerykankę z Kolorado. Mimo jej wyrazistych poglądów, które niekoniecznie są im bliskie, nie mogą oprzeć się jej urokowi. Na koniec wycieczki żegnają się wylewnie, obiecując sobie podtrzymanie kontaktu. Wszystko zmienia się, gdy kilka miesięcy później Elsa niespodziewanie składa im wizytę.

W polskiej adaptacji zagrają: Lucyna Malec, Ilona Chojnowska, Lesław Żurek, Michał Lewandowski, Jan Butruk, Weronika Malik, Andrzej Grabarczyk, Paweł Wawrzecki, Jacek Łuczak oraz Barbara Garstka.