17 lutego 2023

Wiosna na dobre zagościła w kwietniowym repertuarze Teatru Kwadrat

Wiosna na dobre zagościła w kwietniowym repertuarze Teatru Kwadrat, który jest już dostępny na naszej stronie internetowej, a w  nim …

„Nie książka zdobi człowieka” to komedia, która porywa widzów do elitarnego światka nowojorskiej branży wydawniczej. A przy tym bawi do łez, jak na najlepszą farsę przystało. Sherman, pisarz – panikarz, lat 40, wydał książkę i marzy o tym, by odnieść wielki sukces. W akcie desperacji prosi swojego przyjaciela Matta a.k.a. S.J. Templeman, by ten podszył się pod niego i oczarował recenzentów erudycją i urokiem osobistym. Niezaprzeczalne atuty tego przedstawienia to wartka akcja i znakomite kreacje aktorskie. Duet Małaszyński – Nejman to prawdziwy majstersztyk!

W obsadzie: Paweł Małaszyński, Andrzej Nejman, Olga Kalicka/ Aleksandra Radwan, Elżbieta Romanowska/ Ilona Chojnowska, Lucyna Malec/ Magdalena Stużyńska.

Jedyny, oryginalny, najlepszy!Spektakl „Ślub doskonały” gości na deskach Teatru Kwadrat nieprzerwanie od 2012 roku i choć obsada zmieniła się na przestrzeni lat, historia pana młodego, który budzi się w dniu swojego ślubu w pokoju hotelowym z piękną nieznajomą u boku niezmiennie bawi publiczność. Zwiewna, brawurowo zagrana komedia pomyłek. To trzeba zobaczyć!

W obsadzie: Marcin Korcz, Patryk Pietrzak, Julia Kamińska, Aleksandra Adamska, Aleksandra Radwan, Lucyna Malec/ Aldona Jankowska, Andrzej Grabarczyk/Marcin Piętowski

„Małżeństwo do poprawki” to Michaela Englera to lekka, a jednocześnie naszpikowana błyskotliwymi i pełnymi inteligentnego humoru dialogami komedia kryminalna, w której zgodnie z zasadą Hitchcocka bomba wybucha na początku, a potem napięcie tylko rośnie.

W obsadzie: Agnieszka Sienkiewicz, Ilona Chojnowska, Paweł Małaszyński, Andrzej Andrzejewski

Pełen repertuar na kwiecień dostępny jest na stronie www.teatrkwadrat.pl

Bilety już w sprzedaży.

Do zobaczenia w Teatrze Kwadrat!