17 lipca 2020

Wrześniowe spektakle już w sprzedaży!

Któż nie marzy o tym, by po letnim urlopie zasiąść wygodnie w teatralnym fotelu i dać się porwać wciągającej fabule dobrego spektaklu. We wrześniowym repertuarze Teatru Kwadrat z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie, od kultowych „Szalonych nożyczek” po najnowszy hit Kwadratowej sceny „Nie książka zdobi człowieka”. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym wrześniowym repertuarem. Bilety są już w sprzedaży TUTAJ.

Tych z Państwa, którzy nie mieli dotąd okazji zobaczyć naszej słynnej „Ciotki Karola 3.0”, gorąco namawiamy do nadrobienia zaległości, ponieważ trzy wrześniowe spektakle to ostatnia szansa, by tę sztukę obejrzeć. A jest to znakomita farsa z muzyką Czesława Mozila, w reżyserii i opracowaniu tekstu Andrzeja Nejmana, która zdobyła zaszczytną Nagrodę Publiczności na Ogólnopolskim Festiwalu Komedii  TALIA w Tarnowie.

Przypominamy, że wszystkie nasze spektakle odbywają się w reżimie sanitarnym, z pełnym zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Zachęcamy, by nie zwlekać z zakupem biletów, ponieważ dostępność miejsc na widowni pozostaje zmniejszona o połowę.

W celu wymiany biletów z niezrealizowanych spektakli w marcu, kwietniu i maju 2020 prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Widza:

Tel. 22 826 23 89

Tel.  22 826 12 47

Tel.  512 246 848

lub mailowo: [email protected]| [email protected]

Do zobaczenia w Teatrze Kwadrat we wrześniu.