31 maja 2023

BILETY NA LIPIEC JUŻ W SPRZEDAŻY!

Przed Państwem ostatnia szansa, by jeszcze w tym sezonie zobaczyć najlepsze komedie w gwiazdorskiej obsadzie na deskach Teatru Kwadrat. Lipcowy repertuar jest już dostępny na naszej stronie, a w nim między innymi …

„Ciotka Karola 4.1” to hit Kwadratowej sceny, który w odświeżonej odsłonie i obsadzie zyskał całkiem oblicze, nie tracąc nic z dawnego uroku. Farsa w reżyserii Andrzeja Nejmana, z autorskimi utworami Czesława Mozila skrzy się dowcipem i zaskakuje niecodziennymi rozwiązaniami. W tym spektaklu scenografia powstaje na oczach widzów.

Występują: Lucyna Malec/Aldona Jankowska, Grzegorz Wons, Marek Siudym, Andrzej Grabarczyk/ Jacek Łuczak, Grzegorz Daukszewicz, Patryk Pietrzak, Jan Butruk, Aleksandra Radwan/ Monika Cieciora, Weronika Malik/ Małgorzata Kozłowska, Ramat S. Musa.

„Trzy sypialnie” to polska adaptacja znanej na całym świecie farsy Alana Ayckbourna. Cóż, małżeństwo to może nie domek z kart, jednak zazwyczaj posiada niezwykle delikatną konstrukcję, której utrzymanie wymaga niezwykłego poświęcenia, wytrwałości i wrażliwości. Czy młode, kruche jeszcze związki przetrwają najazd skupionych na sobie egocentryków? Czy przyjaciołom i kochankom uda się uratować wzajemne więzi w obliczu uczuciowej burzy i naporu?

Występują: Ewa Ziętek, Marek Siudym, Olga Kalicka, Paweł Małaszyński/ Marcin Korcz, Anna Karczmarczyk, Eryk Kulm/ Patryk Pietrzak, Angelika Kujawiak/ Michał Lewandowski.

„Koszerne raz!”, wspaniałe audiowizualne widowisko na podstawie tekstów Jamesa Shermana w kolorowej inscenizacji izraelskiego reżysera. Barwna opowieść o współczesnej żydowskiej rodzinie, wysycona kulturą i obyczajowością judaizmu, podana w malowniczej, komiksowej konwencji. Czy żydzi potrafią śmiać się z siebie? Okazuje się, że tak! I to w najlepszym stylu. „Koszerne raz!” to najzabawniejszy i najbardziej żydowski show jaki można zobaczyć w stolicy!

Występują: Agnieszka Sienkiewicz/Anna Cieślak, Krzysztof Szczepaniak, Ewa Wencel, Andrzej Grabarczyk, Marcin Piętowski/ Paweł Ciołkosz, Andrzej Andrzejewski/ Michał Lewandowski

Bilety na lipcowe spektakle już w sprzedaży. Pełen repertuar na  www.teatrkwadrat.pl 

Do zobaczenia w Teatrze Kwadrat!