Bilety

 • Spektakle „Medium”, „Ślub doskonały”, „Ciotka Karola 3.0”, „Godzinka spokoju”, „Czego nie widać”, „Otwarcie sezonu”, „Trzy sypialnie”
  Rzędy Ceny biletów
I strefa I – VII 120 zł
II strefa VIII, IX-XII (msc. 5-28) 100 zł
III strefa IX-XII (msc. 1-4, 29-32), XIII 85/60 zł ulg.
IV strefa XIV – XV 70/50 zł ulg.
Wejściówki —– 40 zł

 

 • Spektakle „Okno na parlament”, „Berek czyli upiór w moherze”, „Szalone nożyczki”,  „Kłamstewka”
  Rzędy Ceny biletów
I strefa I-VII 110 zł
II strefa VIII, IX-XII (msc. 5-28) 95 zł
III strefa IX-XII (msc. 1-4, 29-32), XIII 80/60 zł ulg.
IV strefa XIV-XV 65/50 zł ulg.
Wejściówki —– 40 zł
 • Spektakle „Przez park na bosaka”, „Klub cmentarny czyli wesołe wdówki”, „Przyjazne dusze”
  Rzędy Ceny biletów
I strefa I-VII 95 zł
II strefa VIII, IX-XII (msc. 5-28) 85 zł
III strefa IX-XII (msc. 1-4, 29-32), XIII 70/50 zł ulg.
IV strefa XIV-XV 55/40 zł ulg.
Wejściówki —– 30 zł
 • Spektakle „Misery” oraz „Sztuka” prezentowane na Scenie Kameralnej. Ze względu na warunki techniczne sceny, osoby spóźnione nie będą wpuszczane na widownię. Nie przewidujemy sprzedaży wejściówek na spektakl “Misery”.
  Ceny biletów
I strefa 80 zł
II strefa 60 zł
 • Wejściówki (tylko spektakl “Sztuka”) 20 zł
 • Spektakl „Hotel Babilon” prezentowany na Scenie Kameralnej. Ze względu na warunki techniczne sceny, osoby spóźnione nie będą wpuszczane na widownię. Nie przewidujemy sprzedaży wejściówek.
  Ceny biletów
I strefa 60 zł
II strefa 40 zł
 • Spektakl „Promieniowanie. Sceny z życia Marii Skłodowskiej-Curie.” prezentowany na Scenie Kameralnej. Ze względu na warunki techniczne sceny, osoby spóźnione nie będą wpuszczane na widownię. Nie przewidujemy sprzedaży wejściówek.
  Ceny biletów
I strefa 60 zł
II strefa 50 zł
III strefa 40 zł
 • Spektakl „Tydzień, nie dłużej…”, „Cosi e’la vita prezentowany na Scenie Kameralnej. Ze względu na warunki techniczne sceny, osoby spóźnione nie będą wpuszczane na widownię. Nie przewidujemy sprzedaży wejściówek.
Ceny biletów
I strefa 85 zł
II strefa 65 zł
  • Spektakl „DalidAmore, czyli kochaj, całuj i płacz prezentowany na Scenie Kameralnej. Ze względu na warunki techniczne sceny, osoby spóźnione nie będą wpuszczane na widownię. Nie przewidujemy sprzedaży wejściówek.
  Ceny biletów
  I strefa 85 zł
  II strefa 55 zł
  • Spektakl „Arcydzieło na śmietniku prezentowany na Scenie Kameralnej. Ze względu na warunki techniczne sceny, osoby spóźnione nie będą wpuszczane na widownię. Nie przewidujemy sprzedaży wejściówek.
  Ceny biletów
  I strefa 70 zł
  II strefa 60 zł
  • Spektakl „Roma i Julian prezentowany na Scenie Kameralnej. Ze względu na warunki techniczne sceny, osoby spóźnione nie będą wpuszczane na widownię. Nie przewidujemy sprzedaży wejściówek.
  Ceny biletów
  I strefa 80 zł
  II strefa 70 zł
 • Spektakl „Tuwim, trąba i kredki” prezentowany na Scenie Bistro. Bilety w cenie 25 zł. Nie przewidujemy sprzedaży wejściówek. Spektakl dedykowany dla dzieci w wieku 3-7 lat.
 • Spektakl „Tajemniczy kredens”, „Tajemniczy kredens 2”, „Księżniczka na ziarnku grochu”, „Królowa śniegu”, „Kiedy pada śnieg”, „Cudny dzień”, “Muzyka o Małym Księciu”, „Calineczka” prezentowany na Scenie Bistro. Bilety w cenie 35 zł. Nie przewidujemy sprzedaży wejściówek. Spektakl dedykowany dla dzieci w wieku 3-7 lat.

Rezerwacja biletów

Telefon odbierany jest w miarę dostępności kasjera. Zachęcamy do rezerwowania i zakupu biletów poprzez stronę internetową.

 • Internetowa
  bow@teatrkwadrat.pl
  bilety@teatrkwadrat.pl
 • Osobiście
  W godzinach pracy kasy – ul. Marszałkowska 138.
  Zarezerwowane bilety należy odebrać najpóźniej do godz. 18.00 w terminie wyznaczonym przez kasę biletową.

Płatności

Uprzejmie informujemy, że kasa akceptuje karty płatnicze oraz przelewy bankowe.

Płatność za bilety:
68 1240 1040 1111 0010 5937 1484 (Bank Pekao S.A.)
z dopiskiem: rezerwacja (data i tytuł spektaklu)
Teatr Kwadrat, ul. Marszałkowska 138, 00-004 Warszawa.
(Prosimy zgłaszać płatność przelewem osobie rezerwującej Państwu bilety)

 

Informacja o danych osobowych widzów

Teatr jest odpowiedzialny za archiwizację i zabezpieczenie danych osobowych, udostępnionych przez Państwa podczas rezerwacji telefonicznej bądź internetowej (imię, nazwisko, numer telefonu, e-mail), zgodnie z Ustawą z 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych.

Teatr oświadcza, że dane osobowe pozyskane w trakcie rezerwacji telefonicznych i internetowych on-line będą gromadzone i przetwarzane wyłącznie w celach związanych z dokończeniem procesu rezerwacji biletów oraz działaniami o charakterze informacyjnym dotyczącym działalności artystycznej Teatru Kwadrat. Dane te nie zostaną przekazane żadnym innym podmiotom.

Uwaga!

 • Bilety ulgowe sprzedawane są wyłącznie w strefie III i IV (Marszałkowska 138) na wszystkie sztuki Dużej Sceny Teatru Kwadrat, emerytom, rencistom, licealistom i studentom do 26 roku życia. Legitymacja uprawniająca do ulgi sprawdzana jest przy wejściu na widownię.
 • Kasa nie przyjmuje zwrotów zakupionych biletów! W przypadku odwołania spektaklu pieniądze będą zwracane w ciągu 30 dni po okazaniu biletu wraz z paragonem fiskalnym.
 •  Bilety nie będą również sprzedawane oraz na miejsce wystawienia spektaklu nie będą wpuszczane osoby:
  a) w wieku do dwunastego (12) roku życia (nie dotyczy spektakli dla dzieci);
  b) grupy widzów (tj. co najmniej dziesięć osób) w wieku do szesnastego (16) roku życia (nie dotyczy spektakli polecanych dla młodzieży); c) znajdujące się pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających. d) osoby z alkoholem (dotyczy również alkoholu, którego sprzedaż prowadzona jest w bufecie dla Widzów, ponadto na Widownię nie mogą być wnoszone naczynia z bufetu)
 • Na 45 minut przed rozpoczęciem spektaklu kasa w pierwszej kolejności sprzedaje bilety widzom oczekującym na dane przedstawienie.
 • Osoby spóźnione na spektakl tracą prawo do zakupionych miejsc do przerwy spektaklu. Widzowie spóźnieni są wpuszczani na widownię wyłącznie na miejsca stojące do przerwy w spektaklu!