5 maja 2022

GRAMY DLA WAS PRZEZ CAŁE WAKACJE!

Zapowiadamy gorące lato w Teatrze Kwadrat! Rusza sprzedaż biletów na czerwiec, lipiec oraz sierpień. Repertuar jest już dostępny na naszej stronie www.teatrkwadrat.pl

Przez całe wakacje zapraszamy na orzeźwiające i odprężające komedie w gwiazdorskiej obsadzie. W repertuarze m.in. „Ciotka Karola 4.1” Robina Hawdona, klasyka farsy skrojona zgodnie z XIX-wiecznym sznytem, ale wzięta na warsztat od podszewki i uszyta na nową, bardziej nowoczesną miarę.

„Czego nie widać” Michaela Frayna, spektakl w reżyserii Andrzeja Nejmana, powraca na teatralne deski po krótkiej przerwie. To sztuka kultowa, nazywana najzabawniejszą farsą, jaka kiedykolwiek została napisana, dlatego jeśli ktoś jeszcze nie miał okazji oglądać jej w Kwadracie, ma znakomitą okazję, by to nadrobić.

W letnim repertuarze nie mogło także zabraknąć perypetii trzech przyjaciółek z Południa, które udowadniają, że na marzenia nie jest za późno w doskonałej komedii „Umrzeć ze śmiechu” Paula Eliotta. Pozycją obowiązkową jest także seans spirytystyczny w towarzystwie tajemniczej Madame Arcati, czyli „Medium” Noela Cowarda.

Na Scenie im. Jana Kobuszewskiego przezabawna sztuka „Roma i Julian” Krzysztofa Jaroszyńskiego w reżyserii i z udziałem Pawła Wawrzeckiego. Na scenie partnerują mu Hanna Śleszyńska, Ilona Chojnowska i Mateusz Łapka. A także przewrotna komedia „Tydzień, nie dłużej…” Clementa Michaela z Andrzejem Nejmanem, Pawłem Małaszyńskim, Anną Cieślak/ Natalią Rybicką.

Rusza sprzedaż voucherów na sezon teatralny 2022/2023. „Otwarty bilet” na wybrany spektakl z repertuaru Teatru Kwadrat to idealna propozycja prezentowa dla wszystkich miłośników teatralnych emocji. Zakup voucherów możliwy jest poprzez naszą stronę internetową oraz w kasie Teatru.

Zapraszamy do Teatru Kwadrat przez całe wakacje!