10 października 2022

LISTOPAD W TEATRZE KWADRAT

Ruszyła sprzedaż biletów na listopadowe spektakle w Teatrze Kwadrat. Zobacz REPERTUAR na listopad

Multikulturowa komedia „Za jakie grzechy?”, gorąco przyjęta przez publiczność podczas przedpremierowych pokazów, to najnowsza propozycja reżysera Andrzeja Nejmana. Sztuka powstała na kanwie francuskiego kinowego hitu, którego akcja nie bez powodu przeniesiona została do malowniczego Sandomierza. W przedstawieniu widzowie odnajdą plejadę gwiazd znanych z Kwadratu i nie tylko…, a także humor rodem znad Wisły.

Zapraszamy na spektakle popremierowe 11, 12, 13 listopada

W listopadzie nie zabraknie także sprawdzonych komediowych hitów, takich jak „Nie książka zdobi człowieka”. Sztuka porywa widzów do elitarnego świata nowojorskiej branży wydawniczej. Zmagania głównego bohatera (Andrzej Nejman) z paraliżującą tremą w połączeniu z błyskotliwością i erudycją jego najlepszego przyjaciela (tu w podwójnej roli Paweł Małaszyński) gwarantują znakomitą zabawę od pierwszej do ostatniej minuty przedstawienia.

Zapraszamy  2, 3, 4 listopada

„Trzy sypialnie” to spektakl, który dawno już nie gościł na Kwadratowej scenie. Dlatego tym chętniej polecamy tę klasyczną farsę na jeden z jesiennych wieczorów. Czy młode, kruche jeszcze związki przetrwają najazd skupionych na sobie egocentryków? Czy przyjaciołom i kochankom uda się uratować wzajemne więzi w obliczu uczuciowej burzy i naporu? To zaledwie ułamek tego, co rozegra się w „Trzech sypialniach”.

Zapraszamy 15, 16 listopada

Na Scenie im. Jana Kobuszewskiego m.in. dwa niezwykłe monodramy: „Nieostrość widzenia”, czyli historia życia Zofii Książek-Bregułowej z Ewą Ziętek oraz „Promieniowanie”, czyli nieznana historia Marii Skłodowskiej-Curie z Ewą Wencel.

To wszystko i wiele więcej w repertuarze Teatru Kwadrat w listopadzie.

Bilety i rezerwacje na www.teatrkwadrat.pl

Do zobaczenia w Teatrze Kwadrat!