28 września 2020

ODWOŁANE SPEKTAKLE

Drodzy Widzowie,

wzmożona troska o bezpieczeństwo Państwa oraz naszych pracowników jest dla nas obecnie najwyższym priorytetem. Dlatego też, w związku z informacją od kilkorga naszych pracowników, o kontakcie z osobą chorą na COVID-19, dla zminimalizowania wszelkiego ryzyka, podjęliśmy decyzję o odwołaniu najbliższych spektakli: „Okno na parlament” w dniach 28, 29, 30 września oraz „Sztuka” w dniach 1,2,3 października.

Jednocześnie informujemy, że nikt z naszych pracowników nie jest chory i nie ma żadnych niepożądanych objawów. Powyższa decyzja ma jedynie prewencyjny charakter i powodowana jest przede wszystkim daleko idącą ostrożnością. Mimo braku odgórnych wskazań, pracownikom wykonane zostały testy na obecność SARS-CoV-2, a przerwa w funkcjonowaniu sceny potrwa do momentu otrzymania przez nich wyników negatywnych.

Wszystkim Widzom, którzy zakupili bilety na odwołane spektakle proponujemy ich przeniesienie na spektakle grane w innym, dogodnym terminie, dostępne w naszym repertuarze. W celu takiej zamiany lub zwrotu środków skontaktują się z Państwem pracownicy Biura Obsługi Widza.

Informujemy, że w dniach 28.09-3.10 kasa Teatru Kwadrat będzie nieczynna.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Widza:

tel. (22) 826 23 89  lub (22) 826 12 47

[email protected] lub [email protected]

Przepraszamy za tę niedogodność i liczymy na Państwa zrozumienie.

Zespół Teatru Kwadrat