26 lutego 2020

Powiew wiosny w repertuarze

W Teatrze Kwadrat witamy kwiecień w kwitnącej atmosferze. Już na początku miesiąca na Dużą Scenę powróci dawno nie grana na deskach Kwadratu „Ciotka Karola 3.0”, czyli światowa klasyka farsy ze specjalnym udziałem Czesława Mozila. Nie zabraknie również premierowego spektaklu „Nie książka zdobi człowieka”, czyli klasycznej komedii pomyłek, porywającej widzów do elitarnego światka nowojorskiej branży wydawniczej, z gościnnym udziałem Eli Romanowskiej. Poza tym w kwietniowym repertuarze Dużej Sceny klasyczne przeboje Kwadratu, które sprawią, że tej wiosny dobry nastrój zwycięży każde wiosenne przemęczenie.

W kwietniu intensywnie działać będzie także Scena Bistro, gdzie wydarzenia dla najmłodszych widzów organizuje Mikro Dom Kultury Teatru Kwadrat. W programie między innymi widowiska multimedialne, spektakle naukowe, warsztaty edukacyjne i artystyczne.

W dniu 26 lutego (środa) o godz. 11.00 rozpoczniemy sprzedaż i rezerwację biletów na kwietniowe spektakle. Aktualny repertuar znajduje się pod linkiem tutaj.

Zachęcamy do rezerwacji i zakupu biletów online na www.bilety.teatrkwadrat.pl lub do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Widza tel: (22) 826-23-89 / (22) 826-12-47, e-mail: [email protected].