9 grudnia 2020

„Ślub doskonały” online w Sylwestra w Teatrze Kwadrat

Zapraszamy do spędzenia Sylwestra z Teatrem Kwadrat. Specjalnie na zakończenie roku przygotowaliśmy dla Państwa iście szampańską propozycję, światowej sławy farsę Robina Hawdona „Ślub doskonały” z Pawłem Małaszyńskim, Andrzejem Nejmanem, Martą Żmudą Trzebiatowską i Katarzyną Glinką. Tej obsady nie zobaczycie już na deskach Kwadratu!

Spektakl online będzie dostępny na naszej platformie VOD w Sylwestra od godz. 20.00 do godz. 23:59 czasu polskiego. Bilety na www.teatrkwadratonline.pl. Przedstawienie zostało zarejestrowane w Teatrze Kwadrat 22 grudnia 2018 roku. Za zgodą autora udostępniamy je Państwu na platformie VOD, wyłącznie w sylwestrowy wieczór. Nagranie zawiera materiał bonusowy.

„Ślub doskonały” umiejętnie łączy w sobie romantyzm przedstawienia „Kiedy Harry poznał Sally” z absurdalnym dowcipem i matematyczną precyzją najlepszych światowych fars. Zamierzony przez autorów barokowy weselny kicz to doskonała oprawa dla lokomotywy nieprawdopodobnych zdarzeń, możliwych jedynie w najlepszych farsach – ukochanym gatunku Brytyjczyków.

Pożegnajmy rok 2020 w szampańskich nastrojach z Teatrem Kwadrat!