16 listopada 2020

SPEKTAKLE TEATRU KWADRAT NA VOD

Rusza platforma VOD Teatr Kwadrat online, wirtualna scena teatralna, na której będziemy prezentować Państwu wybrane spektakle i materiały audiowizualne Teatru Kwadrat w formule „na życzenie”. Na pierwszy spektakl online, „Berek, czyli upiór w moherze” z Pawłem Małaszyńskim i Ewą Kasprzyk zapraszamy od 20 listopada.

Aby obejrzeć spektakl, wystarczy wejść na www.teatrkwadratonline.pl i kliknąć w wybrany tytuł widoczny w repertuarze. Po zalogowaniu się na platformie i zakupie biletu, otrzymają Państwo dostęp do wybranego spektaklu na 24 godziny.

Teatr Kwadrat online to czwarta – choć tym razem wirtualna – scena, którą otwieramy dla widzów na całym świecie. Korzystając z oferty naszych spektakli na życzenie, mogą Państwo zaprosić Teatr Kwadrat do swoich domów i oglądać przedstawienia online w dowolnym miejscu i czasie.

Rejestracja ostatniego zagranego na scenie Teatru Kwadrat „Berka” przez długie lata pozostawała w teatralnym archiwum. Platforma VOD to szansa, by dać jej drugie życie. Nagranie opatrzone zostało napisami, zawiera także materiał bonusowy w postaci symbolicznego podsumowania 10-ciu lat „Berka” w wykonaniu Pawła Małaszyńskiego oraz zespołu.

Obok „Berka” na platformie VOD Teatr Kwadrat onlinebędzie można wkrótce zobaczyć spektakle, które od lat cieszą się wielką popularnością na scenie Kwadratu: „Przyjazne dusze” w reżyserii Marcina Sławińskiegooraz „Ciotkę Karola 3.0” w reżyserii Andrzeja Nejmana. Kolejne materiały są w przygotowaniu.

Zachęcamy do sprawdzania aktualnej oferty spektakli na www.teatrkwadratonline.pl