28 lipca 2022

Wrzesień w Teatrze Kwadrat

W Teatrze Kwadrat dbamy o to, by lato w mieście było gorące do samego końca. Rusza sprzedaż biletów na wrześniowe spektakle. Repertuar jest już dostępny na stronie www.teatrkwadrat.pl

W ofercie hit tegorocznych wakacji, „Za jakie grzechy?” w reżyserii Andrzeja Nejmana, wciąż w opcji przedpremierowej. To multikulturowa komedia na podstawie kinowego przeboju z 2014 r. francuskich twórców Philippe’a de Chauverona i Guya Laurenta. Autorem polskiej adaptacji jest Andrzej Nejman. W obsadzie Lucyna Malec, Grzegorz Wons, Mamadou Góo Bâ, Gamou Fall, Grzegorz Daukszewicz, Hiroaki Murakami, Jan Butruk, Ilona Chojnowska/Monika Bubniak, Aleksandra Radwan/ Monika Cieciora, Weronika Malik/ Anna Karczmarczyk, Olga Kalicka/Małgorzata Kozłowska.

We wrześniowym repertuarze nie mogło także zabraknąć zakręconej komedii „Roma i Julian”, a także komediowego horroru „Wrócę przed północą”. To pozycja obowiązkowa dla wszystkich tych, którzy lubią się śmiać i bać. Na scenę ponownie zawita także doskonały nie tylko ze względu na tytuł „Ślub doskonały”, czyli fenomenalna komedia matrymonialna oraz „Tydzień, nie dłużej…”.

Na scenie im. Jana Kobuszewskiego dwa monodramy: „Nieostrość widzenia”, czyli historia życia Zofii Książek-Bregułowej z poruszającą Ewą Ziętek oraz „Promieniowanie”, czyli nieznana historia Marii Skłodowskiej-Curie w brawurowym wykonaniu Ewy Wencel.

Zapraszamy do Teatru Kwadrat we wrześniu!